Říjen 2010

novinky 44. týdne

31. října 2010 v 15:54 | Knihy :)) |  ● Knižní novinky
:)

MALFURIA – Tajemství zpívajícího města a Strážkyně mlžných kamenů

28. října 2010 v 21:42 | Knihy :)) |  ● Recenze
:)
První díl napínavé fantasy trilogie! V Barceloně žije u starého malíře map dívka Catalina, jejíž poklidný život náhle přeruší létající galeona Medúza, která do města přiveze zlověstné postavy s maskami harlekýnů. Ty kolem sebe šíří chlad a temnotu a mají jediný cíl: zmocnit se Cataliny. Catalina utíká a postupně vychází najevo, že není obyčejná dívka, ale že v ní dřímají strašlivé síly. Doufá, že se v Malfurii, tajemném místě uchovávajícím veškeré vědění pradávných čarodějnic, dozví celou pravdu o všem, co se kolem ní děje. Na světě znovu ožívají prastaré, již dávno zapomenuté čarodějnické schopnosti.
:)
Můžete koupit ZDE.


:)
Mafuria - napínavá fantasy trilogie pokračuje! Stíny prostoupily celou Barcelonou a zmocňují se všeho živého. Cesty Cataliny a Jordiho se rozcházejí. Catalina žije pod ochranou Malfurie, kde jsou ukryty staré vědomosti, znalosti a proroctví. Temné síly jsou však Catalině na stopě, proto prchá do Lisabonu ,kde musí učinit těžké rozhodnutí. Jedině tak se dopátrá starého tajemství ...
:)
Můžete koupit ZDE.

Báječné knihy, které stojí za to si přečíst. Napínavé. Dobrodružné. Nebudete se chtít odtrhnout, budete chtít číst dál, až přečtete všechny díly Malfuria. Doporučuji všem tyto knihy, jelikož jsou výborné. Né, že bych je jedla, ale prostě jsou úžasně vymyšlené a napsané.

Je tu ještě jedna kniha od Malfuria a to MALFURIA - Královna Města stínů, ke které mám recenzi ZDE.

Jak na zlomené srdce?

28. října 2010 v 21:28 | Knihy :)) |  ● Recenze
:)
Láska bolí! Už to také víš? Před časem se ti svíral žaludek, když sis jen vzpomněla na jeho jméno. Nemohla jsi dospat v den, kdy jste se měli sejít. A teď? Zlomené srdce a žal... Ptáš se: Jak mám bez něj žít dál? Klidně se posaď, vydechni a začti se... Poradím ti, jak
na zlomené srdce.
:)
:)
:)
Tadle kniha se mi moc líbí. Je stejně tak dobrá jako první dvě vydání autorky -
Kámošky navždycky a Jak na kluky?. Je tam hodně pouček pro holky, jak na zlomená srdce. Tahle kniha mi pomohla. Doufám, že autorka napíše další skvělé knihy. Skvělá kniha. Moc se mi líbí. DOPORUČUJI. Knihu s názvem Jak  na zlomená srdce? můžete koupit ZDE.

Abeceda půvabu – pro všechny holky

28. října 2010 v 21:23 | Knihy :)) |  ● Recenze
:)
Chceš být IN a všechny okouzlit? Jsem tvoje ABECEDA
půvabu a poradím ti : - jak se správně líčit - jak pečovat o své tělo a obličej - jak se zdravě stravovat - jak se cítit stále svěží Se mnou to zvládneš hravě a nikdo už tvému šarmu neodolá!
:)
Úžasná kniha plná rad a zajímavých článků. Velmi poučná. Vhodné pro všechny slečny. Je to skvělá kniha, jelikož je to, jako kdyby nám radil pravý odborník. Tato kniha se Vám doma neztratí. DOPORUČUJI s velkým D. Koupit můžete ZDE.

Anglicky bez učebnice - 4 CD s MP3

28. října 2010 v 21:16 | Knihy :)) |  ● Recenze
:)
Chcete si rozšířit svou slovní zásobu? Vadí vám, že se v cizině nedomluvíte v restauraci, na nádraží, v hotelu nebo při nakupování? A nebaví vás učit se doma u stolu? Pak je pro vás Anglicky
bez
učebnice - CD s MP3 to pravé. Soubor obsahuje 4 tematicky zaměřená CD s audionahrávkou ve formátu MP3. Díky nim si postupně osvojíte 1200 slovíček. Naučíte se používat slovíčka, která znáte, a naučíte se slovíčka nová. CD 1 - Restaurace a jídlo CD2 - Nakupování CD3 - Ve městě CD4 - Cestování a služby
:)Jsou to 4 úžasná CD s MP3 v AJ. Nemůžu si vynachválit. Vždycky poslouchám. Doporučuji koupit, jelikož se to hodí a vyplatí. Koupit můžete ZDE.
novinky 42. týdne

16. října 2010 v 12:20 | Knihy :)) |  ● Knižní novinky
:)


Novinky 41. týdne

8. října 2010 v 23:21 | Knihy :)) |  ● Knižní novinky
:)