Listopad 2010

SPIKNUTÍ – Říjen

28. listopadu 2010 v 12:23 | Knihy :)) |  ● Recenze
:)
Knižní akční seriál! 1 hrdina + 1 rok = 365 dní akce a napětí 12 knih = 12 měsíců Callum Ormond dostal varování. Má 365 dní, aby si zachránil život!!! Odpočet začal a čas běží… Calův klidný život končí v okamžiku, kdy začíná smrtící odpočet. Stává se z něj kořist. Lovený uprchlík, který udělá cokoli, aby přežil. Podaří se mu získat záhadné kresby, které mu odkázal jeho otec? Dokáže vyvrátit obvinění, že napadl členy vlastní rodiny? Dostane se ze zajetí brutálních zločinců? …Podaří se mu přežít? Čas běží. Každá vteřina může být ta poslední.

Další díl v této edici:
Předpokládaný termín vydání: 01.12.2010
Název: SPIKNUTÍ - Prosinec
:)
Tahle kniha se mi líbí ze všech knih nejvíc. Je to nejlepší kniha, kterou jsem kdy četla. Tato kniha je o 15letém Callovi, který má 365 dní na to, aby si zachránil život. Moc se těším na další tituly této knihy. Nemůžu se dočkat, až se dovím, jak to s Callem dopadne. Těším se na všechny díly Calleho příběhu, neboť jsem si tudle knihu zamilovala. DOPORUČUJI. Knihu s názvem SPIKNUTÍ 365 - Říjen můžete koupit ZDE.

Wikinomics Forum 2010

27. listopadu 2010 v 23:31 | Knihy :)) |  ● Informace
:)

46. týden

27. listopadu 2010 v 23:25 | Knihy :)) |  ● Knižní novinky
:)


Holčičí svět – dopisní papíry, samolepky,přáníčka pro radost

20. listopadu 2010 v 17:13 | Knihy :)) |  ● Recenze
:)
Holčičí
svět pro tebe má... - tipy na dárky, které potěší každou tvou kámošku - báječné samolepky, kterými si můžeš vyzdobit třeba svůj mobil - blok na za zaznamenání nejlepších zážitků s kamarádkami - obálky s přáníčky na tajné dopisování Vítej ve svém světě...
:)
Když tuto knihu otevřete, je rozdělena na 3 části.. Na levé straně najdete dopisní papíry.. Uprostřed se nacházejí obálky, samolepky a přáníčka.. Na pravé straně najdete mini knížečku, ve které najdete Přáníčka pro kamarádky. Zajímavá kniha. Doporučuji, všem. Koupit můžete ZDE.


Můj tajný zápisník – se zámečkem

20. listopadu 2010 v 16:55 | Knihy :)) |  ● Recenze
:)
Máš tajemství, která se musí střežit? Zapiš si je do svého tajného zápisníku a zamkni na zámek. Pouze ten, komu to dovolíš, si přečte o tvých snech a zálibách, jaké čteš ráda knihy a co bys chtěla dělat v budoucnu. Nikomu nemusíš ukazovat tajné fotky tebe a tvých kamarádek a nikdo se nedozví podrobnosti o vašem kamarádství. Nechybí kalendář, kde si můžeš znamenat nejdůležitější tajné události. V kvízu si zase prověříš, jak dobře se znáte s kamarádkami. A pamatuj si: NEZTRAŤ KLÍČE!
:)
Skvělá kniha. Můžete tam napsat informace o Vás, o svých kamarádkách, ... Pak je tam i celý rok rozdělený na stránky po měsících na dny.. A Vaše společné.. Všechno o TOBĚ a TVÉ KAMARÁDCE.. Doporučuji.. Koupit můžete ZDE..

SPIKNUTÍ – Listopad

20. listopadu 2010 v 16:10 | Knihy :)) |  ● Recenze
:)
Knižní akční seriál! 1 hrdina + 1 rok = 365 dní akce a napětí 12 knih = 12 měsíců Callum Ormond dostal varování. Má 365 dní, aby si zachránil život!!! Odpočet začal a čas běží… Calův klidný život končí v okamžiku, kdy začíná smrtící odpočet. Stává se z něj kořist. Lovený uprchlík, který udělá cokoli, aby přežil. Podaří se mu získat záhadné kresby, které mu odkázal jeho otec? Dokáže vyvrátit obvinění, že napadl členy vlastní rodiny? Dostane se ze zajetí brutálních zločinců? …Podaří se mu přežít? Čas běží. Každá vteřina může být ta poslední.

Další díl v této edici:
Předpokládaný termín vydání: 01.12.2010
Název: SPIKNUTÍ - Prosinec
:)
:)
Tahle kniha se mi líbí ze všech knih nejvíc. Je to nejlepší kniha, kterou jsem kdy četla. Tato kniha je o 15letém Callovi, který má 365 dní na to, aby si zachránil život. Moc se těším na další tituly této knihy. Nemůžu se dočkat, až se dovím, jak to s Callem dopadne. Těším se na všechny díly Calleho příběhu, neboť jsem si tudle knihu zamilovala. DOPORUČUJI. Knihu s názvem SPIKNUTÍ 365 - LISTOPAD ZDE.

ŠTÍR – Horoskop vašeho dítěte

20. listopadu 2010 v 15:55 | Knihy :)) |  ● Recenze
:)
Horoskop pro Vaše dítě od nejuznávanější a nejznámější astroložky Dagmar Kludské! Stane se Vám dobrým rádcem a průvodcem od prvních krůčků vašeho dítěte až po jeho dospělost. Poznáte: - jak mu pomoci k úspěchu - na co má vlohy- co ho zajímá a těší - čím mu uděláte radost - jaký talisman by mělo nosit pro štěstí - jak se zachovat v případě jeho nezdaru či nemoci - jak lépe reagovat na jeho jednání a činy - jakou zvolit optimální strategii při jeho výchově S horoskopem od Dagmar Kludské Vašemu dítěti daleko více a hlouběji porozumíte!
:)
Je to skvělá kniha. Jsem ŠTÍR a proto jsem si tuto knihu pořídila. Jsou tam opravdu napsané informace, které jsou pravdivé, vypovídají o mé osobnosti,.. atd. Doporučuji koupit.
V prodeji je všech 12 ZNAMENÍ.. → ZDE ←
Štír → ZDE ←

Upíří deníky - všechny díly + Návrat

20. listopadu 2010 v 15:44 | Knihy :)) |  ● Recenze

Upíří deníky - Probuzení

Upíří deníky - Souboj

Upíří deníky - Temné shledání

Upíří deníky - Zášť

Probuzení:
V dobách kvetoucí italské renesance se bratři Damon a Stefan Salvatore bezhlavě zamilovali do krásné mladé upírky Katherine. Ačkoli bylo její srdce dost velké pro oba, každý z nich ji chtěl mít jen pro sebe. Jejich nesmiřitelný souboj o Katherininu přízeň však vedl k její smrti, po které zůstali dva nesmrtelní, na smrt rozhádaní chlapci se zlomeným srdcem...Po několika staletích se má boj Damona a Stefana opakovat. V malém americkém městě se seznámí s krásnou a chlapci obletovanou studentkou Elen, jejíž podobnost s Katherine je neuvěřitelná... ...všichni kluci po mně touží, ale já chci jen Stefana. Je krásný, tajemný a donedávna mně ignoroval a vyhýbal se mi... Asi už vím proč. Má totiž děsivé tajemství, které znám jen já...

Toto je první díl v edici Upíří deníky.

Souboj:
Smrtící milostný trojúhelník Elena: zlaté dítě, vůdčí typ, dívka, která může mít každého kluka, po kterém zatouží. Stefan: zamyšlený a tajemný, zdá se, že je jediný, kdo může odolat Eleně, ale ve skutečnosti bojuje, aby ji ochránil před hrůzami, které ho pronásledují z minulosti. Damon: sexy, nebezpečný a hnaný touhou pomstít se Stefanovi, bratrovi, který ho zradil. Odhodlaný získat Elenu, ochotný zabíjet aby ji ovládl. "...Co je ještě nebezpečnější než být zamilovaná do upíra? Když mě milují upíři dva. Stefan nevzdává boj s žízní po krvi a Damon se snaží získat mé srdce. Musím zachránit nesmrtelného ctitele a tím ohrozím svou smrtelnost.. Jak dopadne tenhle souboj?"

Toto je druhý díl v edici Upíří deníky.

Zášť:
"...Děsivá síla plná zášti napadla naše město. Touží všechny zahubit a pít jejich krev. Dokáží se Damon se Stefanem smířit a bojovat bok po boku proti něčemu ještě hrozivějšímu, než jsou oni sami? A dokážu to já?"

Toto je třetí díl v edici Upíří deníky.

Temné shledání:
Zvítězí láska nebo žízeň po krvi? Nová generace nemrtvých! Tajemné síly promlouvají... Záhadných úmrtí přibývá a šílenství se šíří... Na pomoc přichází armáda nemrtvých... "…snažím se předat poselství na záchranu našeho městečka, ale sama to nedokážu. Má existence je ohrožena, tak hledám pomoc v záhrobí. Dokážu se vykoupit ze spárů věčného temna?" Hon na zlo začíná...

Toto je čtvrtý díl v edici Upíří deníky.Z knihy Temné shledání:

Z knihy Probuzení:

Z knihy SOUBOJ:

Z knihy ZÁŠŤ:

Informace o knize a o autorce, profily hlavních postav, tématické tapety pro PC i pro mobily a další na www.upiri-deniky.cz!
+

:)

Elena se vrací zpět do světa lidí. Za pomoci svých přátel a milovaného Stefana si užívá znovu nabyté radosti ze života. Temné síly se jí však nechtějí vzdát a opět po ní natahují své pařáty! Kdo se stane nástrojem temných sil tentokrát? Dokáže se jim Elena ubránit?

Další díl v této edici:
Předpokládaný termín vydání: 20.01.2011
Název: Upíří deníky - Soumrak
:)
Jsou to báječné knihy. Moc se mi líbí. Jsem do nich zažraná, moc zažraná. Nedokážu se od nich odlepit. Báječné příběhy. Opravdu. Super. Dokonalé. Doporučuji.

tituly knih v 45. týdnu

6. listopadu 2010 v 10:21 | Knihy :)) |  ● Knižní novinky
:)