Prosinec 2010

prosincové recenze

24. prosince 2010 v 16:21 | Knihy :)) |  ● Recenze

Moje první slova - modrá

:)
Rozvíjejte slovní zásobu svých dětí. Naučte je zábavnou formou jejich první slova. S obrázkovým slovníčkem "Moje první slova" se děti naučí rozpoznávat předměty, spojovat slovo s obrázkem, a tím si obohacovat svoji slovní zásobu a rozvíjet představivost.
:)
Skvělá kniha pro děti od 2 let. Darovala jsem tuto knihu k Vánocům malému od ségry přítele.. Uvidíme, zda z ní bude mít radost. :) Jinak, je to báječná kniha, děti tam poznávají předměty a učí se :) Doporučuji všem. Koupit můžete ZDE.

-----------

Kočičí holka

:)
Tajuplný a napínavý příběh patnáctileté Katie o tom, že být jiný a zvláštní někdy stojí za to! Katie žije po smrti svých rodičů s babičkou a strýčkem na malém anglickém ostrově a vede poklidný život, až do chvíle, kdy zjistí, že kromě lidských má v sobě i kočičí geny. Kdykoli se ocitne v ohrožení, zježí se jí vlasy, daleko lépe slyší a dokonce vidí ve tmě. Celý život se jí najednou převrátí naruby! Babička je obviněna z vraždy a Katie zjistí, že se smrtí jejích rodičů není vše tak, jak si až dosud myslela.
:)
Báječná kniha plná napětí. Je to dobré počtení a hlavně, má to napínavý děj.
Doporučuji tuto knihu všem, kteří mají rádi záhady. Koupit můžete ZDE.
----------

Princezna Viktorie

:)
Zažijte tajuplné prázdniny s Viktorií. Viktorie tráví prázdniny v Anglii, kam ji rodiče poslali, aby se zdokonalila v angličtině. Cítí se však osamělá a nešťastná, protože jí okolí dává najevo, že o ni nestojí. Po čase se jí náhodou dostane do rukou starý deník, který si před více než sto lety psala mladá princezna Philippa. Zápisky skrývají hrozné tajemství a Viktorie se náhle ocitá v princeznině kůži. Zdá se jí to, nebo se skutečně přenesla do minulosti? Běh událostí je stále záhadnější a Viktorie pochopí, že se stala součástí jakéhosi ďábelského plánu...
:)
Skvělá kniha, stejně jako DOTEK ANDĚLA a nebo předešlá KOČIČÍ HOLKA. Báječná kniha, kterou doporučuji stejně jako Kočičí holku. Koupit můžete ZDE.
------------

Pod Jezevčí skálou

:)
První díl ze známé a oblíbené filmové trilogie. Příběhy malého Vaška nadchly miliony televizních fanoušků. Malý Vašek odjíždí o prázdninách na venkov za svým dědečkem, starým hajným, kterého do té doby ani neznal. Na začátku není děda příliš nadšen vnukovou přítomností v hájovně. V prostředí šumavské přírody společně prožívají řadu nečekaných dobrodružství, díky kterým se skamarádí. Zvídavého Vaška si oblíbí nejen dědeček a jeho pes Brok, ale i všichni kolem. Při procházce lesem vleze Brok do jezevčí nory a Vašek pomůže Broka zachránit.
:)
Tento film určitě již každý viděl. Nelze porovnávat film s knihou nebo knihu s filmem. Každý je jinak udělaný. Ale tuto knihu doporučuji, protože i ten film se mi moc líbil. A mít knihu a film stejného vydání, u nás POD JEZEVČÍ SKÁLOU je dobré. Vřele doporučuji, koupit můžete ZDE.

--------------

SPIKNUTÍ - Prosinec

:)
Knižní akční seriál! 1 hrdina + 1 rok = 365 dní akce a napětí 12 knih = 12 měsíců Callum Ormond dostal varování. Má 365 dní, aby si zachránil život!!! Odpočet začal a čas běží… Calův klidný život končí v okamžiku, kdy začíná smrtící odpočet. Stává se z něj kořist. Lovený uprchlík, který udělá cokoli, aby přežil. Podaří se mu získat záhadné kresby, které mu odkázal jeho otec? Dokáže vyvrátit obvinění, že napadl členy vlastní rodiny? Dostane se ze zajetí brutálních zločinců? …Podaří se mu přežít? Čas běží. Každá vteřina může být ta poslední.
:)
To, na co všichni čekali už od samého začátku - tedy od vydání 1. části - LEDEN. Napínavý příběh chlapce, který si chce zachránit život. Vždy se ale najde něco, co ho chce zabít. Má rok na přežití, na to, aby se zachránil a přesvědčil, že je v tom prchání nevině. A jak to dopadlo? PŘEŽIL.. ON PŘEŽIL.. VYŘEŠIL ZÁHADU A TU I BEZPEČNĚ ULOŽIL. ALE STEJNĚ PO NĚM JDOU. ALE TEĎ UŽ JENOM PROTO, ŽE VYZVÍDAJÍ A CHTĚJÍ VĚDĚT VÍCE O JEHO ŽIVOTĚ.

Nejlepší vydání edice, jaký může být.
DOPORUČUJI, KOUPIT MŮŽETE ZDE.