Leden 2011

Než odejdu navždy..

30. ledna 2011 v 20:26 | Knihy :)) |  ● Informace
:)
lednové recenze

22. ledna 2011 v 0:38 | Knihy :)) |  ● Recenze
Inspirujte se nápaditými menu pro každou příležitost! S kuchařkou krok za krokem zvládnete báječnámenu hravě a s přehledem profesionála. Podrobný postup přípravy a praktické rady vám budou výborným pomocníkem a při vašich rodinných setkáních si báječně pochutnáte. Vaření ještě nikdy nebylo snazší!
Úžasná. Skvělá. Bomba. Krásná. Jedinečná. Povedená. Chytrá. Výborná. Nápaditá. No prostě vážně vynikající recepty. Úžasně zpracované a vhodné obrázky a vysvětlivky k tomu. Chválím. A DOPORUČUJI. Opravdu se hodí. Koupit můžete ZDE.
---

Mluvme česky - Let´s speak Czech

:)
Komplet učebnic Mluvme česky - tři navzájem provázané učebnice češtiny pro cizince: - Konverzace (konverzace a poslechy) - zaměřená na mluvený projev a na porozumění - Čítanka (čtení, psaní a slovní zásoba) - zaměřená na psaný projev a na slovní zásobu - Gramatika (gramatika a testy) - zaměřená na ovládnutí české gramatiky - jednotlivé učebnice lze využít jako komplet i samostatně - pro všechny, kteří se chtějí naučit opravdu dobře česky - nápadité texty z nejrůznějších oblastí - praktická slovní zásoba - běžně užívaná čeština - české reálie

Soubory ke stažení:


konverzace   citanka   gramatika
Úžasná kolekce 3 knih - KONVERZACE, ČÍTANKA, GRAMATIKA
Jsou to skvělé knížky, když se chcete zdokonalit v angličtině.
100% DOPORUČUJI. Koupit můžete ZDE.
---

Anglicko-český a česko-anglický slovník

Největší obrázek výrobku Anglicko-český a česko-anglický slovník
Moderní kapesní slovník. Obsahuje více než 12 000 hesel a 35 000 výkladů, obsáhlou gramatiku, fráze, geografické názvy a symboly.

Slovník plný slovíček. Hodí se každému, jelikož jsou tam opravdu slovíčka. Když potřebujete přeložit slovíčko a nemáte k dispozici počítač, hodí se tato knížečka. Doporučuji všem. Koupit můžete zde.
---

ZVÍŘATA - potrava a lov, obrana a útok, smysly a dovednosti

Největší obrázek výrobku ZVÍŘATA – potrava a lov, obrana a útok, smysly a dovednosti
Výprava do světa zvířat začíná! - Savci, ryby, plazi, obojživelníci i bezobratlí ve skvělé prostorové 3D grafice. - Temné hlubiny oceánu plné podivných ryb. - Důmyslné nory surikat v délce až 15 m. - Obdivuhodná technika letu některých ptáků. - Tvorba jedu v jedových žlázách a smyslové vnímání plazů. - Tlupa šimpanzů a jejich propracovaná technika lovu. BONUS: Internetové odkazy na doplňující informace z říše zvířat.

KOUSEK Z KNIHY:

Mláďata  Mláďata na ledu na ledu
Mláďata jsou pod otevřeným nebem 
vystavena nebezpečí útoku ze 
strany dravců. Mláďata tučňáka 
císařského jsou rovněž ohrožena 
krutými antarktickými mrazy. 
Rodiče se střídají nejdříve v péči 
o vejce a posléze v péči o čerstvě 
vylíhlé mládě. Chrání je, zahřívají 
a uchovávají pod kožním záhybem 
na vlastních nohou

 Největší vejce klade pštros a nejmenší kolibřík včelí

Skvělá kniha, doporučuji. Jsou tak zajímavosti, které jsem nikdy předtím nevěděla. Doporučuji všem, kdo se chce dozvědět něco nového o zvířatech, např. o lovu nebo dovednostech. Kouoit můžete zde.
---

Otázky a odpovědi PRO HOLKY - dospívání, láska, sex

Největší obrázek výrobku Otázky a odpovědi PRO HOLKY – dospívání, láska, sex

Otevřené odpovědi na všechny otázky, které jsou v průběhu dospívání důležité! Jak se mám vyznat ve svých pocitech? Měla bych svým rodičům říkat všechno? Musím se stydět za své tělo? Jak působím na kluky? Jak zjistím, jestli to se mnou myslí vážně? Co ode mne může požadovat můj přítel? Která antikoncepce je pro mě nejvhodnější? Co zažívá žena při sexu? Co mám dělat, když otěhotním? Co je v sexu a ve vztazích v pořádku a co ne?

 KOUSEK Z KNIHY:

Kdy jsem zralá pro vztah s chlapcem?

V pubertě nastává období, kdy dívky začínají pohlížet na chlapce 
jinýma očima. Buď ses v této fázi už ocitla, anebo tě to dřív nebo 
později čeká. Do této doby pro tebe byli kluci většinou hloupí, opoždění, dětští, lezli ti na nervy nebo zkrátka nestáli za povšimnutí. Jako mávnutím kouzelného proutku ti náhle připadají vzrušující, silní a tajemní. Pocitů, které jsi dosud nepoznala, je celá řada.
Možná, že už jsi měla nějaký tajný ideál, možná jich bylo i víc, 
možná se ti každý den líbí jiný kluk - ale přesto třeba zatím o žádný vztah nemáš zájem. Ničemu se nediv, ostatně je to docela logické, že si ještě nejsi jistá sama sebou a svými pocity, na to je to všechno příliš nové a nezvyklé. To, co se s tebou právě děje, je takříkajíc první oťukávání tvých 
vlastních pocitů a pomalé přibližování se opačnému pohlaví. 
Všechno ostatní teprve ještě přijde a ty sama budeš zaručeně první, kdo zjistí, že je to tady. Někdy během této právě počínající fáze vývoje budeš určitě chtít nějakého chlapce poznat blíž. Často se to stává v partě, kde je víc lidí pohromadě. Mezi nimi se můžeš 
tak trochu "porozhlédnout". Všichni dohromady se bavíte, podnikáte společné věci, někdo ti může připadat zajímavý, můžeš se i s někým sblížit, trošku flirtujete - s každým chlapcem je to trochu jiné. Lidé mají různé povahy - jsou plaší, drzí, i takoví, kteří se nacházejí někde uprostřed. A jednoho dne možná zjistíš, že ti na některém z chlapců záleží víc. Všechno tě na něm začne okouzlovat a tvé city začnou "bláznit". Jakmile ho spatříš, objeví se "šimrání 
v břiše", srdce ti začne tlouct až v krku - a to neznamená nic jiného, než že ses až po uši zamilovala. Samozřejmě začneš toužit po jeho blízkosti, po jeho něžnostech a porozumění. Ovšem kdy se něco takového stane, to nemůže nikdy nikdo vědět dopředu. A naplánovat to - to tedy doopravdy nejde.

Skvělá kniha pro holky, jsou tam tipy a rady, odpovědi na otázky, jako jsou např. rady jak na kluky a různé podobné. Dost mi to pomohlo. Doporučuji všem. Koupit můžete ZDE.


TZ - Díla slavných klasiků jsou nyní dostupná všem

14. ledna 2011 v 18:27 | Knihy :)) |  ● Informace
Díla slavných klasiků jsou nyní dostupná všem

Praha, 12. ledna 2011 - Tři mušketýři, Hrabě Monte Christo, Bídníci, slavná díla světových klasiků Alexandra Dumase a Victora Huga se rozhodlo Nakladatelství Fragment ve spolupráci s Václavem Duškem vydat ve zkrácené a převyprávěné formě. Knihy jsou určené především studentům a lidem, kteří v dnešní uspěchané době nemají čas.

Jsou to významná díla, která by měl znát každý. Jistě si ale všichni pamatujeme, jak jsme se ve škole museli nutit do povinné četby a čím větší "tlusťoška", tím to bylo pro mnohé z nás těžší.

Převyprávěné a zkrácené verze mají za úkol přiblížit díla nejen malým čtenářům a studentům, ale i dospělým, kteří jsou v dnešní uspěchané době zvyklí na rychlou komunikaci a nemají čas číst rozsáhlé popisy prostředí a postav. "V zahraničí již delší dobu převládá trend zkracování slavných několikasetstránkových děl světových autorů. U čtenářů se pak těší velké oblibě," sdělil ředitel obchodu Nakladatelství Fragment, Ing. Pavel Nýč.

A že převyprávěná verze rozhodně nemusí být špatná, dokazuje velice oblíbená kniha Robinson Crusoe volně vypravovaná Josefem V. Plevou. Pětisetstránkové vydání Daniela Defoea pak četl jen opravdový fanoušek.

Tři mušketýři, Hrabě Monte Christo vychází 19. ledna a Bídníci 30. března. "Věříme, že si knihy získají velkou oblibu nejen z řad studentů, ale i dospělých," dodává Ing. Pavel Nýč.
:)

Pro více informací kontaktujte:
PR manažerku nakladatelství FRAGMENT
Martinu Pavlíkovou
Tel.: 267 008 830


O nakladatelství Fragment

Nakladatelství Fragment vzniklo v roce 1991 pod názvem Jan Eisler - Fragment a od května 2007 funguje jako Nakladatelství FRAGMENT, s.r.o. V současnosti patří k deseti největším nakladatelům v České republice v počtu vydaných titulů s ročním obratem přesahujícím 140 mil. Kč. Od svého vzniku vydalo více než 1700 různých publikací, jejichž prodej přesáhl 18 mil. kusů výtisků. V roce 2009 nakladatelství Fragment vydalo 185 knižních novinek a podobně tomu bude i v letošním roce. Nakladatelství Fragment se daří s úspěchem pronikat i na zahraniční trhy. Do konce roku 2009 bylo uskutečněno celkem 388 prodejů původních projektů do zahraničí. V roce 2005 byla založena pobočka Vydavateľstvo Fragment, s.r.o., se sídlem v Bratislavě. V roce 2009 představil stále rostoucí slovenský Fragment 153 knižních novinek.