Duben 2011

dubnové recenze

24. dubna 2011 v 9:34 | Knihy :)) |  ● Recenze

Moje první encyklopedie - ZVÍŘATA

Největší obrázek výrobku Moje první encyklopedie – ZVÍŘATA
Víte, proč má kočka vousy, jak žirafa pije nebo jak se dorozumívají šimpanzi? Odpovědi na tyto a celou řadu dalších otázek najdete v knize plné roztomilých ilustrací a krásných fotografií, nazvané Moje první encyklopedie - Zvířata. V této obrázkové encyklopedii se dozvíte spoustu zajímavostí o známých i cizokrajných zvířatech.Úžasná kniha. Velmi pěkné fotografie a vtipné obrázky zvířat, které jsou nafoceny a jsou o nich napsané zajímavosti. Moc se mi tato kniha líbí. Doporučuji úplně všem. Určitě se Vám bude líbít, tak jako mě. Koupit můžete ZDE.
---

HUNGER GAMES - Síla vzdoru

Největší obrázek výrobku HUNGER GAMES – Síla vzdoru
Jmenuji se Katniss Everdeenová. Proč nejsem mrtvá? Měla bych být. Proti všem očekáváním, přežila Katniss hladové hry dvakrát, ale ani poté nemá klid. V zemi Panem vypuklo postání. Kapitol je naštvaný a chce pomstu. Kdo by měl za nepokoje zaplatit? Katniss. A co je nejhorší? Prezident Snow dal jasně najevo, že v bezpečí není vůbec nikdo… Bude připravovaná revoluce v čele s Katniss úspěšná? Cena může být hodně vysoká... Předchozí díly: Hunger Games - Aréna smrti, Hunger Games - Vražedná pomsta

NOVINKA a TIP nakladatelství FRAGMENT
Tato kniha je opravdu jako droga, od který se nemohu odtrhnout. Tato kniha je velmi zajímavá. Moc se mi líbí. Mám všechny 3díly; předchozí jsou:

HUNGER GAMES - Aréna smrti,

HUNGER GAMES - Vražedná pomsta Jelikož 1. díl byl tedy až moc zajímavý na to, abych si druhý díl neobjednala, mám i ten třetí a jsou to skvělé knihy. DOPORUČUJI VŠEM. Knihu můžete objednat tu.
---

Křišťály moci - Zrada temného elfa

Největší obrázek výrobku Křišťály moci – Zrada temného elfa
Vítejte v Mianthilii, čarovné zemi elfů! Síly dobra a zla stojí proti sobě! Temní a Bílí elfové se dávají do boje o sedm křišťálů moci, jejichž prostřednictvím je možné ovládnout celý svět. Dle proroctví může křišťály najít a získat pouze obyčejná venkovská dívka Neilin, která však o svém poslání nic netuší. Dívky se snaží zmocnit Temný elf Izgraël, proti kterému stojí bojovník bílých elfů Arwin. Jak dopadne boj dvou mocných znepřátelených sil? Podaří se Neilin najít a získat první z mocných křišťálů?
Báječná kniha, pro čtenáře od 11let. První díl, Zrada temného elfa, je skvělý. Určitě si pořiďte i druhý díl, Hněv Pána ohně, více informací
↓ - níže recenze na druhý díl.
Určitě si oblíbíte tuto knihu, stejně jako moje kamarádka. Čte jí pořád dokola. Doporučujeme - koupit můžete ZDE.

---

Křišťály moci - Hněv Pána ohně

Největší obrázek výrobku Křišťály moci – Hněv Pána ohně
Neilin odhalila Arwinovo tajemství. Už mu nedokáže důvěřovat ani odpustit… nebo snad ano? V utajovaném městě Bílých elfů Än-Ielwil, o kterém se vyprávějí pouze legendy, Neilin konečně nachází klid. Noví přátelé ji doprovázejí za prvním Křišťálem moci, ale nic není tak snadné, jak se na první pohled zdá. Neilin čeká setkání se Smrtí. Na Smaragdittu teče krev. Král Edrian se rozhodl získat své město zpět, ale Isgraëlova armáda nestvůr je strašlivá. Pomohou elfové svým dávným lidským přátelům? Poslední naděje leží v rukou Terien a bájných gryfů. Isgraël zatím odhaluje svou nejničivější zbraň. Neilin se musí postavit hrozbě, která dávno neměla existovat. Odhalení, které ji ale nakonec čeká, bude šokující. Druhý díl navazuje na předchozí titul Křišťály moci - Zrada temného elfa
Báječná kniha, pro čtenáře od 11let. Druhý díl, Hněv Pána ohně, je skvělý. Určitě si pořiďte i první díl, Zrada temného elfa, více informací↑ - výše recenze na druhý díl.
Určitě si oblíbíte tuto knihu, stejně jako moje kamarádka. Čte jí pořád dokola. Doporučujeme - koupit můžete ZDE.

----

Kočičí holka - Nový začátek

Největší obrázek výrobku Kočičí holka – Nový začátek
Katie... ...vidí i ve tmě... ...slyší i přes zeď... ...vyskočí mnohem výš, než ostatní... ...je totiž Kočičí holka. Nejlepší kamarádi: Ming a Laura, spojuje je odlišnost od ostatních dětí. Věk: 15 let Katie je nositelkou kočičích genů, které jí aplikovali její rodiče, biochemici. Žije na malém ostrově St. Jeremy se strýcem a babičkou, kteří se jí ujali po tragické smrti jejích rodičů před mnoha lety. Pohodu narušují neznámí nepřátelé, kteří se jí chtějí zmocnit pro její zvláštní schopnosti. V zápětí dostává zprávu, že její rodiče jsou živí a chtějí se s ní setkat... Využije svých schopností, aby ochránila svůj život? Najde Katie své rodiče?

Kousek z knihy:

Kolik může být hodin?
Katie zamžourala do sluníčka, které už stálo jako nepříliš zřetelná skvrna nad tenkým proužkem mlhy. Muselo být časně ráno, přibližně doba, kdy Karim odchází do školy.
Okamžik procitnutí byl ze všeho nejpříjemnější. Sekundy svěžesti a čistoty jako zářivě modrá obloha.
Mraky přišly rychle v podobě vzpomínky na události uplynulé noci. Padaly na Katie jako pytle písku. Nejraději by zase zavřela oči a spala dál. Byly tu ovšem tři věci, které jí v tom bránily: žízeň, naléhavá potřeba si odskočit a nepřetržité mňoukání za hlavou.
Záda, ruce i nohy měla ztuhlé a každý pohyb ji bolel. Posadila se s očima ještě napůl slepenýma.
Ta definitivnost hrozně bolela.
Už nikdy neuvidím rodiče!
Už nikdy nebudu doopravdy svobodná.
Už nikdy nebudu moct nikomu věřit.
-
Skvělá kniha, jako ostatní od této spisovatelky. Doporučuji všem, kdo mají rádi tajemství a dobrodružství, doporučuji všem. Koupit můžete zde.

tituly 17. týdne

21. dubna 2011 v 11:15 | Knihy :)) |  ● Knižní novinky


Pozvánka - křest knihy Matýsek a Majdalenka

21. dubna 2011 v 11:13 | Knihy :)) |  ● Informace
Pozvánka - křest knihy Matýsek a Majdalenka - 20.4.2011 od 10h v Paláci knih Luxor


tituly na 16. týden

17. dubna 2011 v 11:16 | Knihy :)) |  ● Knižní novinky


novinky na 15.týden

8. dubna 2011 v 21:10 | Knihy :)) |  ● Knižní novinky