Únor 2012

Novinky 9. týdne

27. února 2012 v 0:08 | Knihy :)) |  ● Knižní novinkyNovinky 7. týdne

18. února 2012 v 15:41 | Knihy :)) |  ● Knižní novinky

únorové recenze

11. února 2012 v 13:54 | Knihy :)) |  ● Recenze

Nebezpečná láska

Největší obrázek výrobku Nebezpečná láska
Na doporučení posledního zaměstnavatele získá mladá newyorská ošetřovatelka Paige práci v rodině Bavettových, bohatých podnikatelů pocházejících z Itálie. Má se starat o jejich syna Michaela, mladého muže, který se po autonehodě duševně vrátil do období svého dětství. Paige si k němu postupně nachází cestu a Michael si ji velice oblíbí. Postupem času Paige přichází na to, že se dostala do newyorského podsvětí a její zaměstnavatelé jsou součástí mafie. Co se stane, až se jednou Michael probere? Dostane se Paige ze spárů Bavettových, když odhalila jejich tajemství?

----> Super kniha, ve které se jedná o jednu mladou slečnu, Paige, která se živí jako newyorská ošetřovatelka, a na doporučení dostane práci v jedné bohaté rodině, kde se má starat o jejich syna Michaela, který je po autonehodě.. Paige k němu hledá cestu, chce odhalit tajemství této rodiny.. Doporučuji všem.. Koupit můžete ZDE.

---------------

Upíří deníky - Před půlnocí

Největší obrázek výrobku Upíří deníky – Před půlnocí
Meredith odhalila při záchraně Stefana nehezká tajemství ve své minulosti a Damon se kvůli své nemístné zvědavosti proměnil v člověka, což nese velmi zle. Ze zoufalství by udělal cokoliv, aby se stal opět upírem - neváhá se dokonce vrátit do pekla Temné dimenze. Fell's Church se čím dál více začíná podobat městu duchů. Posedlost mění děti v kruté cizí tvory a situace se pomalu mění ve válku dospělých proti dětem… kdo může, prchá…
Toto je devátý díl v edici Upíří deníky.

Informace o knize a o autorce, profily hlavních postav, tématické tapety pro PC i pro mobily a další na www.upiri-deniky.cz!


----> Devátý díl Upířích deníků, který je skvělý jako pčedešlé knihy této edice.. Příběhy, které vás nenechají nedočíst celou knihu, ponoříte se do příběhu a nebudete chtít přestat.. Doporučuji všem.. Koupit můžete ZDE.