Červenec 2012


Novinky 30. týdne

25. července 2012 v 19:07 | Knihy :)) |  ● Knižní novinky

červnové recenze

22. července 2012 v 0:33 | Knihy :)) |  ● Recenze

Kronika Cartera Kanea - Rudá pyramida

Největší obrázek výrobku Kronika Cartera Kanea – Rudá pyramida
První díl nové trilogie Ricka Riordana (autora Percyho Jacksona)!
Myslíte si, že je nějaký med nechodit do školy, věčně létat po celém světě, vozit s sebou jenom to, co se vejde do jednoho kufříku, a nemít žádný pořádný domov? Tak to budete koukat!
Už šest let cestuje Carter Kane z místa na místo se svým otcem, věhlasným egyptologem. Pořádně nezná ani vlastní sestru Sadie, která žije s prarodiči v Londýně. Děti se smějí setkat jen dvakrát do roka a tentokrát pro ně otec ještě ke všemu vymyslí nudnou prohlídku Britského muzea. Jenže pozor - egyptští bohové se probouzejí! Začínají nejděsivější Vánoce, jaké kdy Carter a Sadie zažili… Od toho dne se život čtrnáctiletého Cartera a dvanáctileté Sadie obrátí naruby. Sourozenci Kaneovi zjistí děsivou pravdu o své rodině a poznají tajemné egyptské bohy mnohem líp než z otcových výkladů a exponátů v muzeích.
Objevte zblízka starověký Egypt s jeho magií, dobrem i zlem a připojte se k dobrodružné výpravě sourozenců Kaneových!

První díl trilogie Ricka Riordana, autora P.Jacksona, o tom, jak Carter Kane několik let cestuje z místa na místo se svým tatínkem, egyptologem. Objevte spolu s touto knihou Egypt a jeho magií, dobrem i zlem. Příběh vypráví i o Sadie, Carterově sestře, se kterou se může může vidět dvakrát do roka, aniž by přišly o nudnou přednášku svého otce.
Více v knize, doporučuji všem. Knihu můžete koupit ZDE.
---


Bohové Olympu - Proroctví

Největší obrázek výrobku Bohové Olympu – Proroctví

Vítejte zpátky v Táboře polokrevných! Volné pokračování napínavé dobrodružné série Percy Jackson právě začíná!

Do Tábora polokrevných přicházejí noví hrdinové Jason, Piper a Leo. Ale než se stačí pořádně rozkoukat, čeká je nebezpečná výprava, vedená záhadným proroctvím. A podaří se při tom všem vypátrat i Percyho Jacksona, ztraceného hrdinu?

Není tak zlé probudit se v autobuse cestou na školní exkurzi mezi svou dívkou a nejlepším kamarádem. Pořádný malér ale je, když spolužáky nepoznáváš, nevíš ani, kdo jsi sám, a netušíš, jak ses tam vůbec ocitl! A to všechno je jenom začátek, protože na výletě v Grand Canyonu se začnou dít vážně strašlivé věci…

Spousta dalších informací, hry a zábava na www.percy-jackson.cz!


Volné pokračování Percyho Jacksona, s novými hrdiny - Jason, Piper, Leo, kteří se vydají na nebezpečnou výpravu, kterou vede záhadné proroctví. Podaří se jim během výpravy najít i ztraceného hrdinu Percyho Jacksona? To se dočtete v knížce, s pěkným a napínavým příběhem. Doporučuji PERCY JACKSON a i toto pokračování, které můžete koupit ZDE.
---



Letopisy NARNIE - komplet

Největší obrázek výrobku Letopisy NARNIE – komplet
Svět fantazie vám přináší zcela nový a jedinečný rozměr! Všech sedm příběhů Letopisů Narnie v jedné knížce! Poznejte historii Narnie od jejího vzniku až po poslední bitvu. Prožijte dobrodružství v zemi obrů, trpaslíků, kentaurů a dalších tajemných bytostí v zemi, kde vládnou kouzla, zvířata mluví a kde se může stát cokoli. Souborné vydání světového bestselleru je tím nejlepším dárkem pro mladé čtenáře!

Narnie - kniha, ve které najdete komplet 7 dílů:
Čarodějův synovec
Lev, čarodějnice a škříň
Kůň a jeho chlapec
Princ Kaspian
Plavba Jitřního poutníka
Stříbrná židle
Poslední bitva

Skvělé díly, každý určitě zná, Narnii z filmů.
Tuto knihu doporučuji, je skvělá a hlavně výhodná.
Více informací, kde můžete koupit - ZDE.
---


EREBOS - Hra, která zabíjí!

Největší obrázek výrobku EREBOS – Hra, která zabíjí!

Na jedné londýnské škole si mezi sebou žáci začnou předávat podivné balíčky, jeden se nakonec dostane i ke zvědavému Nickovi. V balíčku je DVD s počítačovou hrou. Hrou napínavou, a hlavně velmi inteligentní. Proč o ní ale nikdo nesmí mluvit a hráči musí dodržovat přísná pravidla? Pokud neposlouchají nebo se znelíbí poslovi se žlutýma očima, čeká je trest. Na druhou stranu jim hra dokáže splnit i ta nejtajnější přání. Jak je ale možné, že hra o každém všechno ví a neuděluje hráčům úkoly jen ve hře, ale i v realitě? Co hra vlastně chce? A jak ji může Nick zastavit?

Vše o Erebosu najdete na www.ereboszabiji.cz!



Znáte to, škola. Na londýnské škole začnou putovat podivné balíčky, které si žáci předávají a jeden se dostane i Nickovi do rukou, který po rozbalení zjistí, že v něm je DVD s velmi napínavou počítačovou hrou, o které nikdo nesmí mluvit. Ale proč? Více se dozvíte v knize, s báječným napínavým příběhem.
Koupit můžete ZDE.
---


HUNGER GAMES - Aréna smrti

Největší obrázek výrobku HUNGER GAMES – Aréna smrti

Vítězství znamená slávu a bohatství. Prohra znamená jistou smrt. Hunger games začínají...
V troskách bývalé Severní Ameriky se rozkládá země Panem s nablýskaným hlavním městem Kapitolem a dvanácti okolními kraji. Kapitol jim vládne krutou a tvrdou rukou. Poslušnost si udržuje kláním Hunger games - zvrácenou televizní reality show, ve které každoročně jedna dívka a jeden chlapec z každého kraje nedobrovolně bojují o život.
Šestnáctiletá Katniss chce zachránit svou sestru, která byla vylosována, a nabídne svou účast dobrovolně. Do hry o přežití se přidávají i lidskost a láska... Dokáže přežít v divočině, když se všichni snaží o to, aby nespatřila další úsvit?
Více hledejte na www.hunger-games.cz.

Příběh o Katniss, šestnáctileté dívence, která se dovrovolně zúčastní hry, aby zachránila svou mladší sestřičku. Ve hře se také objeví lidskost a láska. Bojuje mezi sebou vybraný člověk z 12 krajů, tedy 12 lidí mezi sebou bojuje o život, avšak vítěz může být jen jeden. Podaří se Katniss přežít v divočině a vyhrát? To se dozvíte v knize, kterou můžete koupit ZDE.

Novinky 28. a 29. týdne

18. července 2012 v 2:44 | Knihy :)) |  ● Knižní novinky

květnové recenze

16. července 2012 v 18:17 | Knihy :)) |  ● Recenze

1000 super samolepek PRO HOLKY + bludiště, spojovačky...

Největší obrázek výrobku 1000 super samolepek PRO HOLKY + bludiště, spojovačky...
1000 samolepek jenom pro holky!

Sešit obsahuje samolepky víl, princezen, mořských panen, zvířat, květin a vůbec všeho roztomilého nebo třpytivého.
Samolepek je tolik, že si je mohou děti lepit i na jiná místa než do sešitu nebo je dostat jako odměnu za splněný úkol.

Knížečka, která obsahuje 1000 samolepek, které mají děvčata rády - víly, zvířata, květiny, princezny, a mnohé další super úkoly.
Doporučuji pro všechny slečny. Více info ZDE.
---

1000 super samolepek PRO KLUKY + bludiště, spojovačky...

Největší obrázek výrobku 1000 super samolepek PRO KLUKY + bludiště, spojovačky...
1000 samolepek jenom pro kluky!

Sešit obsahuje samolepky zvířat, jako jsou dinosauři, žraloci, brouci, či nejrůznějších strojů a vůbec všeho velkého, hlučného nebo chlupatého.
Samolepek je tolik, že si je mohou děti lepit i na jiná místa než do sešitu nebo je dostat jako odměnu za splněný úkol.


Skvělá knížečka, kde kluci najdou 1000 skvělých samolepek, jako jsou dinosauři, dále i traktory nebo třeba brouky.
Doporučuji všem klukům. Více informací ZDE.
---

Holčičí mejdan - super aktivity na tvou párty!

Největší obrázek výrobku Holčičí mejdan – super aktivity na tvou párty!
Pozvi svoje kámošky na nejlepší holčičí večer na světě!
Roztočte šipku a začněte si hrát!
Kdo vyhraje závod po nákupním centru? Kdo jako první postaví sušenkovou věž? Kdo nadchne diváky nejbláznivějším karaoke na světě?
Nevíte, jakou hrou začít? Pak roztočte šipku, ať rozhodne místo vás!


Knížečka, která má uprostřed šipku. Když si nalistuješ stránku, na všech je něco jiného, přečti si pravidla hry a roztoč šipku. O zábavu je postaráno! Doporučuji všem holkám, ať už na párty ve více nebo ve dvou. Více infro ZDE.
---

MAZLÍČCI - samolepky a obkreslovačky

Největší obrázek výrobku MAZLÍČCI – samolepky a obkreslovačky
Nalepuj, obkresluj, vybarvuj!

Sešit plný veselých samolepek, šablon k obkreslování a vybarvování. Podpořte zábavnou formou rozvoj fantazie, tvořivosti a soustředění vašich dětí.


Skvělý sešit mazlíčků a šablonek na obreslování, vybarvováné, dokreslování a dolepování na listy.
Doporučuji všem holkám, i klukům, pro více zábavy a přemýšlení. Více info ZDE.
---

Inheritance

Největší obrázek výrobku Inheritance
Není tomu tak dávno, co byl Dračí jezdec Eragon obyčejným chudým farmářským chlapcem a jeho dračice Safira pouhým modrým kamenem v lese. Nyní právě na nich závisí osud celé civilizace!

Dlouhé měsíce výcviku a bojů přinesly mnohá vítězství a naději, ale také srdcervoucí ztrátu. A ta nejtěžší bitva je přitom teprve čeká: musí se postavit samotnému Galbatorixovi. Aby zvítězili, potřebují být neskutečně silní a odvážní. Pokud to nedokážou oni, neporazí Galbatorixe nikdo. Druhá šance neexistuje.
Jezdec a jeho drak došli dál, než se odvážil kdokoli jiný. Ale podaří se jim porazit samotného krále zla a obnovit v Alagaësii spravedlnost? A pokud ano, co budou muset obětovat?

Dlouho očekávaný čtvrtý díl světového bestselleru Odkaz Dračích jezdců!
Spoustu dalších zajímavých informací o sérii Odkaz Dračích jezdců najdete na www.eragon.cz.
Staňte se fanouškem Odkazu Dračích jezdců na Facebooku.

MOJÍ CELKOVOU RECENZI NAJDETE >>ZDE<<
Všem doporučuji !

Novinky 27. týdne

4. července 2012 v 19:23 | Knihy :)) |  ● Knižní novinky