Prosinec 2013

Novinky 50. týdne

17. prosince 2013 v 1:40 | Knihy :)) |  ● Knižní novinky

listopadové recenze

17. prosince 2013 v 1:39 | Knihy :)) |  ● Recenze

Moje první pohádky

Největší obrázek výrobku Moje první pohádky
Pohádky, které my i naše děti máme rádi.

- O Karkulce
- O perníkové chaloupce
- O veliké řepě
- O Šípkové Růžence
- O Budulínkovi
- O rybáři a zlaté rybce
- O Popelce

... a další nejoblíbenější pohádkové příběhy.


Kdopak by neznal pohádky, že? A hlavně ty nejznámější, co známe už od svých mladých let, jako Karkulku, Perníkovou chaloupku, Šípkovou Růženku, O veliké řepě, Popelku, O Budulínkovi, O rybáří a zlaté rybce a další pohádky, které nás provází životem. Dopřejte radost i svým dětem a kupte jim tuto skvělou knihu. Knihu můžete zakoupit TADY.


EREBOS - Hra, která zabíjí!

Největší obrázek výrobku EREBOS – Hra, která zabíjí!
Na jedné londýnské škole si mezi sebou žáci začnou předávat podivné balíčky, jeden se nakonec dostane i ke zvědavému Nickovi. V balíčku je DVD s počítačovou hrou. Hrou napínavou, a hlavně velmi inteligentní. Proč o ní ale nikdo nesmí mluvit a hráči musí dodržovat přísná pravidla? Pokud neposlouchají nebo se znelíbí poslovi se žlutýma očima, čeká je trest. Na druhou stranu jim hra dokáže splnit i ta nejtajnější přání. Jak je ale možné, že hra o každém všechno ví a neuděluje hráčům úkoly jen ve hře, ale i v realitě? Co hra vlastně chce? A jak ji může Nick zastavit?

Vše o Erebosu najdete na www.ereboszabiji.cz!


Skvělá kniha vhodná pro YOUNG ADULTS, která je nadchne stejně jako já. Doporučila jsem knihu dál mezi přátele a u všech sklidila velký úspěch. Pusťte si AUDIOTRAILER, který je ke knize k dispozici a poznejte sami, že Vám to nedá a budete chtít číst. U mě spokojenost na jedničku. Doporučuji. Koupit můžete TADY.


Mezi nebem a zemí - Setkání s duchem

Největší obrázek výrobku Mezi nebem a zemí – Setkání s duchem
Královna školy a hvězda místních roztleskávaček Alona Dareová je předurčena pro skvělou budoucnost. Její život však končí nečekaně pod koly autobusu. Všichni si myslí, že je navždy pryč, ale... Alona zůstala ve světě živých jako duch. Pouze jediný člověk ji může vnímat - spolužák a totální lúzr Will. Podaří se jim překonat vzájemnou nechuť a pomoct jeden druhému? Proč Alona neodešla skrze jasné světlo do onoho světa?

Vhodné pro všechny YOUNG ADULTS a zaručuji Vám, že kniha Vás naláká už jen samotným popisem. Příběh Alony - hvězdě roztleskávaček, kterou jednoho dne srazí autobus a Willa - spolužák a totální lůzr, který jediný jí může vnímat a tak s ním Alona bude mluvit, snažit se, aby jí pochopil a pomohl, ale to nebude zadarmo - i Will potřebuje pomoct. Podaří se jim přes všechnu nechuť ale pomoct jeden druhému? To se dozvíte, když si knihu koupíte, TADY.


Serafína - Příběh draků

Největší obrázek výrobku Serafína – Příběh draků
V zemi zvané Gored žijí již po desetiletí lidé a draci v míru. Po tajemné smrti lidského prince je však příměří ohroženo. Podaří se Serafíně, která před světem skrývá své životní tajemství, odhalit skutečného vraha? Budoucnost draků je v sázce a v Goredu již není pro nikoho bezpečno.

Informace o knize, sérii a o autorce, exkluzivní soubory ke stažení a další zajímavosti na www.serafina-fantasy.cz!

Z knihy...
Podařilo se mi klisnu zastavit a udržet ji v klidu, než mi připevnil zavazadlo k sedlu, a vyrazili jsme. Moje klisna měla jasnou představu, kam máme jet. Zalíbily se jí louky kolem řeky a uháněla tím směrem. Snažila jsem se ji zbrzdit a pustit Kiggse před sebe, ale ona si vedla svou. "Co je za tím náhonem?" zavolala jsem na něj dozadu, jako bych měla potuchy, kam jedeme.
Skvělá, naprosto dokonalá kniha, o Serafíně a příběhu draků, která Vás oslní a zabaví, nadchne a potěší, stejně jako mě. Tato kniha je jedna z nejlepších fantasy o dracích, jakou jsem kdy četla, stejně jako Christopher Paolini. Doporučuji vřele dál a všem, co si libují v těchto příběhách, stejně jako já. Budete nadšeni. Koupit tuto knihu můžete >>ZDE<<.

Syn pekel - V moci démonů

Největší obrázek výrobku Syn pekel – V moci démonů
Vydejme se do Velwetie, tajemné země obývané Temnovlky - nesmrtelnými bytostmi, ze kterých jde strach a lidé jsou pro ně pouhou kořistí.

Schyluje se k velké bitvě o moc a vlkodlak Neran a elfka Liadel se ocitají ve velkém nebezpečí. Liadel se chtějí zmocnit nejen démoni, aby získali zpět svou ztracenou sílu, ale také vůdkyně Temnovlků, aby ji využila pro svůj plán. Podaří se Neranovi uchránit milovanou elfku před temnými silami? Co budou muset obětovat pro to, aby mohli být spolu?

Druhý díl dvoudílné série, který Vás jistě nadchne jako mě, stejně jako první díl: Vlčí krev..
Z knihy...
Na to, že tady Neran s otcem pohřbívají mrtvolu, vypadal les
dnes v noci mírumilovně. Hlína byla mokrá a těžká, protože
celý den pršelo. Neran si nedokázal představit, jak ji házejí
matce na obličej, jak se pod ní matka ztrácí, až zmizí dočista. Otec se
najednou narovnal. Byl celý zpocený a zadýchaný, ale pořád neřekl ani
slovo. Nejspíš usoudil, že je hrob dostatečně hluboký.
Neran se podíval na matku a chtělo se mu k ní vyběhnout, obejmout ji a nedovolit otci, aby mu ji vzal!
Neudělal to. Dál stál bez hnutí, nehty si zarýval do dlaní. Když otec zvedl matku do náručí, vypadala, že spí. Neran si tolik přál, aby to byla pravda! Skoro tomu věřil, ještě nedokázal přijmout skutečnost. Celý tenhle den se mu odrážel v mozku jako halucinace. Není to skutečné, opakoval si. Nemůže být.
Ale když otec matku ukládal do hrobu, realita na Nerana přímo zařvala. Začal se třást a kousat si spodní ret do krve. Její chu na jazyku mu dodávala jakýsi klid, ale přesto ho přemáhaly vzlyky.
Doporučuji všem, YOUNG ADULTS, především, aby si tyto knihy přečetli, protože si je oblíbí stejně jako já a moje parta, která moc knih nečte, ale tahle se nám vryla pod kůži a je to fakt..nářez! Koupit knihu můžete ZDE.