Leden 2014


Novinky 5. týdne

27. ledna 2014 v 12:55 | Knihy :)) |  ● Knižní novinky

Novinky 4. týden

19. ledna 2014 v 22:37 | Knihy :)) |  ● Knižní novinky

Novinky 3. týdne

12. ledna 2014 v 21:02 | Knihy :)) |  ● Knižní novinky

prosincové recenze

12. ledna 2014 v 20:10 | Knihy :)) |  ● Recenze

Hravé tvoření s modelínou - O štěňátku

Největší obrázek výrobku Hravé tvoření s modelínou – O štěňátku
Hrajte si a modelujte společně s vašimi dětmi. Na každé stránce je vzor, podle kterého obrázek v knížce doplníte. Barevný příběh o štěňátku si poté převyprávějte společně. Modelování podporuje rozvoj tvořivosti a vnímání vašeho dítěte. Výhodou je možnost hmotu používat opakovaně.

Hravé tvoření s modelínou, které nadchne Vaše děti (3+). Do vzoru dětičky doplní třeba z modelíny nos nebo puntík, tak, jak je v příběhu popsáno. Tvořivosti se meze nekladou, navíc modelování podporuje i rozvoj a vnímání. Hmota se dá používat opakovaně, takže dětičky si mohou hrát pořád a tvořit dle jejich fantazie jak dlouho budou chtít. Doporučuji. Koupit knihu můžete ZDE.


Eragon - AUDIOKNIHA

Největší obrázek výrobku Eragon – AUDIOKNIHA
Jeden chlapec, jeden drak, svět dobrodružství…
Chudý farmářský chlapec Eragon najde v Dračích horách modrý kámen, z něhož se vyklube dračí mládě - Safira. Spolu se vydají na nebezpečnou cestu královstvím ovládaným králem, jehož zlo nezná mezí. Dokáže Eragon naplnit své předurčení a převzít břímě legendárních Dračích jezdců? Osud království možná leží v jeho rukou...Audioukázka [MP3 4.61 MB]

Eldest - AUDIOKNIHA

Největší obrázek výrobku Eldest – AUDIOKNIHA
Šíří se temnota, přichází beznaděj, vládne zlo...
Eragon se svojí dračicí Safirou se vydává do elfského města Ellesméry, aby se naučil kouzlit a bojovat, což je pro Dračího jezdce životně důležité. Eragona čeká jedinečná cesta plná dobrodružství, ale jeho mysl neustále sužuje zmatek a nejistota, protože neví, komu může věřit.

Druhý díl tetralogie Odkaz Dračích jezdců...

Brisingr - AUDIOKNIHA

Největší obrázek výrobku Brisingr – AUDIOKNIHA
Přísahy, zkoušky oddanosti, střet mocných sil...
Bitvou na Hořících pláních boj s Královstvím zdaleka neskončil a zdá se, že v nadcházejícím střetu bude Galbatorixův Jezdec mocným protivníkem. Eragona se Safirou proto čekají další zkoušky v boji, ale v příběhu už nejde jenom o ně…
Nechte se i vy pohltit napínavým příběhem s nečekanými zvraty a zaposlouchejte se do charismatického hlasu Martina Stránského, díky němuž před vámi všechny fantastické postavy doslova ožijí.

3. díl tetralogie Odkaz Dračích jezdců.....

Další díl v této edici:
Název: Inheritance - AUDIOKNIHA
Předpokládaný termín vydání: 11.03.2014


Příběh Eragona - jednoho chlapce, který najde v Dračích horách modrý kámen, z něhož se vyklube dračí mládě - Safira a ti se spolu vydají na nebezpečnou cestu královstvím ovládaným králem, jehož zlo nezná mezí, zná snad každý. Eragon, Eldest, Brisingr, Inheritance - 4 krásné díly příběhů, které můžete zakoupit jako knihy jednotlivě ZDE nebo jako komplet ZDE (dle dostupnosti) nebo také jako E-KNIHY -- tady--.. Teď se tu ale bavíme o AUDIOKNIHÁCH, které můžete zakoupit tady. DOPORUČUJI! :)

EREBOS - Počítačová hra, která tě sleduje


Největší obrázek výrobku EREBOS – Počítačová hra, která tě sleduje
Na jedné londýnské škole si mezi sebou žáci začnou předávat podivné balíčky, jeden se nakonec dostane i ke zvědavému Nickovi. V balíčku je DVD s počítačovou hrou. Hrou napínavou, a hlavně velmi inteligentní. Proč o ní ale nikdo nesmí mluvit a hráči musí dodržovat přísná pravidla? Pokud neposlouchají nebo se znelíbí poslovi se žlutýma očima, čeká je trest. Na druhou stranu jim hra dokáže splnit i ta nejtajnější přání. Jak je ale možné, že hra o každém všechno ví a neuděluje hráčům úkoly jen ve hře, ale i v realitě? Co hra vlastně chce? A jak ji může Nick zastavit?

Vše o Erebosu najdete na www.ereboszabiji.cz!

Hra, která o hráči ví vše. Co ta hra chce? Jak se dá zastavit? EREBOS - thriller, při kterém Vám bude tuhnout krev v žilách. Druhý díl - Dokáže ji Nick, hlavní hrdina tohoto příběhu, zastavit? → Trailer -- xxxPokud neposlouchají nebo se znelíbí poslovi se žlutýma očima, čeká je trest. Na druhou stranu jim hra dokáže splnit i ta nejtajnější přání.
Více v knize, kterou můžete koupit ZDE.

Soutěž#5

12. ledna 2014 v 19:49 | Knihy :))

Veselé písničky o zvířátkách + CD

Největší obrázek výrobku Veselé písničky o zvířátkách + CD
Zazpívejte si pro dobrou náladu.
22 českých písniček o zvířátkách s textem, notovým záznamem
a zvukovou nahrávkou. Ideální na doma, do školky nebo do školy.

Otázky:
1. Kdo je autorem knihy?
2. Jaká je běžná cena této knihy?
3. V ukázce v .pdf je jaká písnička? (Napište kus písničky.)
4. Kategorie Soutěže a zábava - Soutěž s Poselstvím jednorožců..
O jaké ceny se hraje? (Vyberte dvě.)
5. Kolik stojí komplet Hunger Games a jak se jmenuje hlavní hrdinka?

Odpovědi posílejte na e-mail cl.soutezeni@seznam.cz .
Čas máte od 12. ledna 2014 do 26. ledna 2014 a připojte i Vaše jméno.
Do předmětu v e-mailu prosím zadejte Soutěž#5

Nápovědu a odpovědi na otázky hledejte na webu Fragment

O Nakladatelství Fragment
Nakladatelství Fragment vzniklo v roce 1991 pod názvem Jan Eisler - Fragment a od května 2007 funguje jako Nakladatelství FRAGMENT, s.r.o. V současnosti patří k deseti největším nakladatelům v České republice v počtu vydaných titulů s ročním obratem přesahujícím 120 mil. Kč. Od svého vzniku vydalo více než 2200 různých publikací, jejichž prodej přesáhl 21 mil. kusů výtisků. V roce 2012 Nakladatelství Fragment vydalo 191 knižních novinek a podobně tomu bude i v roce následujícím. Nakladatelství Fragment se daří s úspěchem pronikat i na zahraniční trhy. Do konce roku 2012 bylo uskutečněno celkem 458 prodejů původních projektů do zahraničí. V roce 2005 byla založena pobočka Vydavateľstvo Fragment, s.r.o., se sídlem v Bratislavě. V roce 2012 představil stále rostoucí slovenský Fragment 97 knižních novinek.